کد خبر: 1042282 A

مدیر کل آموزش و پرورش استان:

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در حال حاضر ۶ هزار نفر از دانش آموزان استان قزوین از داشتن تبلت دانش آموزی محروم هستند که به زودی این امر محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حسنعلی اصغری در مراسم اهدای ۳۵۰ تبلت به دانش آموزان نیازمندان استان قزوین اظهار کرد: در اسفند ماه سال گذشته ۲۳ هزار دانش آموز در زمینه تامین تبلت مشکل داشتند که این آمار امروز به کمتر از ۶ هزار نفر رسیده که مطلوب ارزیابی می شود و سعی می شود در کوتاه ترین زمان ممکن تبلت این تعداد را هم فراهم کنیم.

 مدیر کل آموزش و پرورش استان بیان کرد: امیدواریم با تلاش دست اندرکاران تامین تبلت و حضور ویژه خیران، استان قزوین برای باقی مانده دانش آموزان نیازمند هم در آینده ای نزدیک این نیاز آموزشی را با کمترین مشکل فراهم کنیم.

اصغری ادامه داد: خیران کسانی هستند که بزرگ می اندیشند و با اقدامات ارزشمند خود صحنه‌های بزرگی را خلق می کنند و باید قدردان زحمات آنها بود.

وی افزود: این صحنه های زیبا با مدیریتی هوشمند خلق شده است که خوشبختانه این مهم با توجه به هم افزایی ایجاد شده در استان قزوین به دست آمده و هر روز هم در حال افزایش است.

این مسئول در پایان یادآور شد: تهدیدهای کرونایی تبدیل به فرصت شده است که نمونه بارز آن را می توان از استفاده و بهره مندی از آموزش برابر که ناشی از عدالت آموزشی است، نام برد.

آموزش و پرورش استان استان قزوین دانش آموز دانش آموزان تبلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر