کد خبر: 1042120 A

با حضور استاندار سمنان؛

فرماندار گرمسار گفت: از ۸۴ پروژه با اعتبار ۲۱۲ میلیارد تومان ویژه ایام الله دهه فجر در شهرستان گرمسار بهره‌برداری شد که برای ۲۸۰ نفر اشتغال ایجاد می کند.

به گزارش ایلنا از سمنان، سعید متقی فرماندار شهرستان گرمسار بیان کرد: به دلیل تغییر رنگ بندی کرونا در ایام الله دهه فجر سال جاری نتوانستیم میزبان استاندار باشیم.

وی گفت: ۱۰۲ درصد افزایش اعتبار از لحاظ ریالی در پروژه های افتتاحی شهرستان گرمسار در ایام دهه فجر سال جاری نسبت به سال گذشته محقق شده است.

متقی با اشاره به اینکه ۱۶ پروژه نیز طی این آیین در شهرستان گرمسار کلنگ زنی خواهد شد یادآور شد: ۴۸ پروژه در حوزه روستایی در شهرهای گرمسار و ایوانکی به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: شهرستان گرمسار شهرستانی صنعتی و کشاورزی است و نیمی از صنایع استان در این شهرستان مستقر هستند که به همین واسطه نیاز است تا در منطقه ویژه اقتصادی نیز شاهد رشد و نمو باشیم.

فرماندار گرمسار اضافه کرد: ۵۰ درصد صنایع استان در این شهرستان مستقر است که نیاز است تا در بحث تامین نیرو و اعتبار نیز لحاظ شود.

متقی تصریح کرد: پیش بینی داریم از این ۸۶ قرارداد منعقد شده در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار تا شهریور ۱۴۰۰ بیست واحد به بهره برداری برسند.

گرمسار فرمانداری گرمسار افتتاح پروژه دهه فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر