کد خبر: 1042053 A

در بهمن ماه سال جاری انجام شد؛

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: عوامل جمعیت هلال احمر استان طی بهمن ماه سال جاری به 210 نفر حادثه دیده در حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

به گزارش ایلنا، بهزاد نواختی مقدم عنوان کرد: در بهمن ماه سالجاری 134 نفر در برف و کولاک، 53 نفر در حوادث جاده ای، 15 نفر در حوادث شهری، 5 نفر در حوادث کوهستان، 2 نفر در ریزش آوار و یک نفر در خدمات حضوری دچار حادثه شده بودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به امدادرسانی به 39 حادثه در این ماه اضافه کرد: 14 مورد برف و کولاک، 20 مورد حوادث جاده ای، یک مورد حادثه شهری، یک مورد حادثه کوهستان، یک مورد ریزش آوار، یک مورد خدمات حضوری و یک مورد خدمات مناسبتی در بهمن ماه توسط جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شده است.

نواختی مقدم با بیان اینکه در این حوادث 60 نفر مصدوم شده بودند، اذعان کرد: 45 نفر در حوادث جاده ای، 13 نفر در حوادث شهری، 5 نفر در کوهستان، 2 نفر در آوار و 1 نفر در مراجعه حضوری مصدوم شده بودند که از این تعداد 11 نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال و 4 نفر به صورت سرپایی درمان شده اند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر با بکارگیری 56 تیم عملیاتی، 268 نفر/روز نیروی عملیاتی، 91 دستگاه خودروی امدادی به امدادرسانی پرداختند.

استان اردبیل هلال احمر امدادرسانی حادثه هلال احمر اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر