کد خبر: 1042003 A

پایان بلاتکلیفی در تراکتور؛

سرمربی بومی‌فوتبال تبریز به عنوان سکاندار جدید تیم تراکتور انتخاب و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، رسول خطیبی، سرمربی بومی‌فوتبال تبریز پس از توافق با مسئولان باشگاه تراکتور بار دیگر هدایت این تیم را برعهده گرفت.

وی که در نیم‌فصل اول با آلومینیوم نتایج خوبی کسب کرده بود، پس از جدایی از جمع سبزپوشان اراکی رسما به تیم سابق خود بازگشت.

رسول خطیبی درحالی پس از ۵ سال به نیمکت تراکتور برگشت که خبرهای موثقی از مذاکرات این تیم با فراز کمالوند هم وجود داشت.

این گزارش می‌افراید، خطیبی در لیگ چهاردهم نیز هدایت تراکتور را بر عهده داشت که با وجود قهرمانی در نیم‌فصل در ادامه از این تیم اخراج شد.

افزودنی است، تیم تراکتور در پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال با کسب ۲۲ امتیاز در جایگاه هفتم جدول رده‌بندی این مسابقات قرار گرفت.

در همین راستا،شنیده می‌شود چند بازیکن از آلومینیوم اراک که با نظر خطیبی جذب این تیم شده بودند در ادامه راه به تیم جدید این مربی خواهند پیوست.

یکی از بازیکنان مدنظر خطیبی برای تراکتور، محمد ایران‌پوریان کاپیتان فعلی آلومینیوم اراک است که سابقه حضور در تراکتور را دارد و از جمله بازیکنان محبوب پرشورها نیز به حساب می‌آید.

باتوجه به مشکلات تراکتور در خط دفاعی و احتمال جدایی میلاد فخرالدینی، محمد ایران‌پوریان جدی‌ترین گزینه سرمربی جدید تراکتور برای خط دفاعی است.
 

محمد ایرانپوریان

مذاکرات با باشگاه آلومینیوم برای انتقال این بازیکن باتجربه درحال انجام است که در صورت توافق، شاهد بازگشت او به جمع سرخ‌پوشان خواهیم بود.

گفتنی است؛ باشگاه تراکتور چند روز پیش با ارسال نامه‌ای به باشگاه آلومینیوم اراک خواستار جذب بازیکن شیرازی این تیم شده است.

ایران جدول فوتبال لیگ برتر فوتبال آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر