کد خبر: 1041954 A

مدیرعامل مخابرات منطقه کرمان:

مدیرعامل مخابرات منطقه کرمان گفت: تعرفه‌های مخابرات از سال۸۲ تاکنون با توجه به تورم و افزایش قیمت‌ها تغییر نکرده است و نیاز به بازنگری دارد.

به گزارش ایلنا، سید رهام حسینی، پشتیبانی، نگهداری و توسعه را از مشکلات موجود برشمرد و افزود: در این زمینه برای ما مشکل ایجاد شده است و ما از مسئولان خواستار بازنگری تعرفه‌ها هستیم.تعرفه‌های مخابرات نیازبه بازنگری دارد.

وی هزینه واگذاری هر خط تلفن ثابت را ۲۰۰ هزار تومان و هزینه نگهداری آن را ۳۰ هزار تومان و درآمد آن را برای مخابرات ۳ تا ۷ هزار تومان عنوان کرد و افزود: مخابرات برای نگهداری باید هزینه زیادی را متقبل شود.

مدیرعامل مخابرات منطقه کرمان همچنین از راه اندازی پروژه سینا برای توسعه پهنای باند و زیرساخت خبرداد و اظهار داشت: در این پروژه تلاش ما بر این است پهنای باند از ۷۸ گیگ به ۳۰۰ گیگ و در بهار آینده به یک ترابایت برسانیم.

وی همچنین در نشست با خبرنگاران هم گفت: سعی ما بر اینست در توسعه طرح‌ها تکنولوژی فیبر نوری در شهر‌های اصلی جایگزین کابل‌های مسی کنیم که در حال انجام است و از کار‌های پرهزینه جلو گیری می‌شود.

حسینی گفت: در شهرک الله آباد کرمان توسعه تلفن برای ۳۰۰ مشترک بر روی فیبر نوری انجام شده است و این برنامه در سطح استان برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل مخابرات از تعویض تجهیزات موبایل در شهر کرمان رفسنجان و سیرجان خبر داد و افزود: تجهیزات موبایل از نوکیا به هواوی تبدیل شده است.

وی همچنین از توسعه پهنای باند شهر کرمان به شهر‌های رفسنجان سیرجان بم و جیرفت خبر داد و با اجرای این پروژه قطعی ها‌ی ارتباطی کمتر می‌شود.

تلفن تورم مخابرات موبایل افزایش قیمت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر