کد خبر: 1041899 A

در مسابقات قرائت قرآن کارگران کشور؛

مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز، گفت: در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور، قاری کارگر البرزی موفق به کسب رتبه اول کشور در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم در این مسابقات شد.

به گزارش ایلنا از البرز، صابر میدان میری با اشاره به کسب رتبه اول استان البرز دررشته حفظ 20 جزء قرآن کریم در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور، اظهار داشت: مرحله کشوری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارگران کشور که به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی وزارت متبوع در استان‌های کشور بصورت مجازی در سال 99 صورت پذیرفت به دلیل شیوع ویروس کرونا در دی ماه و بهمن ماه سالجاری برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود : در این دوره از مسابقات کارگران استان البرز در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و مفاهیم و در دو گروه خواهران و برادران شرکت کردند.

میدان میری ادامه داد: در این دوره از مسابقات قاریان قرآن کارگر شرکت کردند که محمد حسین  میرزایی رتبه اول کشور در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم را از آن خود کرد.

مسابقات قرآن کریم کارگری به منظور ارتقاء و شکوفایی استعدادها و افزایش سطح آگاهی جامعه کار و تلاش و خانواده های آنان نسبت به مفاهیم و محتوای نورانی قرآن کریم از طریق ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم هر ساله در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود .

مسابقات کشوری مسابقات قرآنی کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر