کد خبر: 1041896 A

رئیس شورای شهر اصفهان مطرح کرد:

رئیس شورای شهر اصفهان گفت: بحث آب بحث بسیار مهمی است و مردم از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی درخواست دارند که فکر عاجلی برای پایان این بحران داشته باشند.

به گزارش ایلنا  اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یکشنبه 3 اسفند ماه) در یکصد و شصتمین صحن علنی شورای شهر اصفهان، اظهار کرد: یکی از مسائلی که در جامعه باید به آن بپردازیم حاکمیت مسائل اخلاقی است و باید از جو سازی های مسموم و حاشیه سازی های بی جهت پرهیز کنیم و به نیروهای همراه با مدیریت شهری و نیروهای منتقد توصیه می‌کنیم در بیان دیدگاه‌ها و سخنرانی ها مرزهای اخلاق و انصاف را رعایت کنند.

وی با اشاره به اینکه همه باید بکوشیم که تنور اختلافات را آنقدر برای رقیب داغ و شعله‌ور نکنیم که خود نیز در آن بسوزیم، گفت: هر مدیریت شهری نقاط قوت و ضعفی دارد و هیچ گروهی نمی‌تواند بگوید ما از خطا مبرا هستیم.

نصر اصفهانی اظهار کرد: امیدواریم جامعه ما در شرایطی قرار بگیرد که قبل از اینکه هر‌ موضوعی را رسانه ای کنند  از صحت موضوع اطلاع داشته باشند تا دچار غیبت و تهمت نشویم.

وی گفت: مردم اینقدر گرفتاری دارند و نیازمند آرامش بخشی به مردم هستیم لذا باید به گونه ای عمل کنیم که بدبینی مردم نسبت به مسئولان کاهش دهیم.

رئیس شورای شهر اصفهان گفت: بحث آب بحث بسیار مهمی است و مردم از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی درخواست دارند که فکر عاجلی برای پایان این بحران داشته باشند؛ آنها باید حس کنند منتخبان و مسئولان دغدغه آب دارند و می‌توانند به آنها آرامش دهند.

نصراصفهانی از تصویب مرحله اول طرح جامع شهر اصفهان به عنوان شهر پایلوت در کمیسیون ماده ۵ خبر داد و افزود: در کمیسیون ماده ۵ مرحله اول طرح جامعه اصفهان مورد تایید قرار گرفت و به مرحله دوم رفت.

رئیس شورای شهر اصفهان اظهار کرد: در طول بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ با مشکلاتی مواجه می شدیم، که بخشی از این مشکل زمین های است که آستان قدس در خصوص آنها مالکیت یا ادعای مالکیت دارد و مردم در این زمینه نگران هستند؛ البته تلاش های خوبی صورت گرفته است تا این موضوع حل شود، اما در منطقه ۸ و محدوده فردوان، آستان قدس زمین های دارد و از نماینده آستان قدس در استان استدعا دارم تا این مشکل طویل المدت و طولانی را حل کنند.

اصفهان رسانه شورای شهر مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی شهر اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر