کد خبر: 1041841 A

در بازدید استاندار تاکید شد؛

استاندار خراسان رضوی در بازدید از مجموعه ورزشی ۶ هراز نفری ثامن الائمه(ع) مشهد بر سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه توسط شرکت همیار سازه توس، واحد عمرانی سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی و همکاری نهادهای ذیربط در تامین منابع لازم برای این اقدام تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد صادق معتمدیان با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرعامل سازمان همیاری و مدیرکل ورزش و جوانان استان از پروژه ساخت مجموعه ورزشی سرپوشیده ثامن الائمه (ع) مشهد، بازدید کرد.

وی در این بازدید که با توضیحات عبدالله سبحانی مدیرعامل شرکت همیار سازه توس و پیمانکار این پروژه همراه بود، روند احداث این مجموعه ورزشی چند منظوره و مشکلات و مسائل آن را مورد بررسی قرارداد.

استاندار خراسان رضوی در این بازید بر اهمیت تسریع در آماده سازی این مجموعه ورزشی برای بهره برداری و استفاده جامعه ورزش استان از آن تاکید کرد.

معتمدیان افزود: امیدواریم با هماهنگی و تامین منابع توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، تلاش و پیگیری اداره کل و ورزش و جوانان استان، اجرای مطلوب پروژه توسط شرکت همیار سازه توس به عنوان واحد عمرانی سازمان همیاری و پیمانکار این مجموعه ورزشی با همراهی و حمایت شهرداری مشهد شاهد سرعت بخشیدن به عملیات احداث سالن و به سرانجام رسیدن آن در آینده نزدیک باشیم.

خراسان رضوی مدیرکل ورزش و جوانان مشهد ورزشگاه ثامن الائمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر