کد خبر: 1041818 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

نایب رئیس هیات کاراته کرمانشاه گفت: کاراته کرمانشاه با شش تیم آماده حضور موفق در لیگ برتر کاراته کشور در بخش آقایان و بانوان بود اما این مسابقات لغو شد.

مسلم زین الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا خاطر نشان کرد: پس از مدت‌ها به همت مربیان، تلاش ورزشکاران و حمایت هیأت کاراته استان تیم های زیادی از استان کرمانشاه آماده حضور در مسابقات بودند و با توجه به این تلاش ها امیدوار بودیم یک بار دیگر از اعتبار کاراته کرمانشاه دفاع کنیم.

زین الدینی ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های اعمال شده در پی شیوع ویروس کرونا و وضعیت برخی استان‌ها، این مسابقات لغو و به زمان نامشخص دیگری موکول شده است.

قهرمان اسبق کاراته جهان یادآور شد: تیم‌های استان کرمانشاه خود را برای حضور مقتدر در این مسابقات آماده کرده بودند و هزینه های مالی و ریالی بسیار زیادی توسط اسپانسر و مدیران این تیم ها صرف این آمادگی شده است اما با توجه به تصمیم سازمان لیگ مسابقات به زمان نامشخص دیگری موکول شده است و تا آن زمان ما مجبور هستیم آمادگی تیم و نفرات را حفظ کنیم.

نایب رئیس هیات کاراته استان ادامه داد: هیات کاراته فعلی استان کرمانشاه از زمان انتخاب برنامه ریزی و تلاش بسیار زیادی برای رشد و ارتقای کاراته استان تدوین کرده است اما ویروس منحوس کرونا همچنان در تمامی برنامه ها یک قدم از ما پیش بوده و تمام برنامه‌های ما را تعطیل کرده است هرچند که در این شرایط نیز هیات بیکار ننشسته و برنامه های ارتقا داوری، مربیگری و هماهنگی های خود را در بخش آقایان و بانوان  در دو قسمت آزاد و کنترلی برگزار و یا در دست برگزاری دارد.

وی ادامه داد: مسابقات سوپر لیگ کاراته کشور هم اکنون با حضور برخی از ورزشکاران و مربیان معتبر استان کرمانشاه در قالب تیم های دیگر در حال برگزاری است و اگر کاراته استان اسپانسر محکم و قابل اعتماد داشت می توانستیم با تجمیع توان تمامی تیم ها به عنوان یک تیم مقدر در بخش سوپر لیگ حاضر شویم اما با توجه به ضعف اسپانسر و نبود حامی مطمئن،  توان استان در قالب تیم های مختلف برای حضور در لیگ برتر تقسیم شده و برگزاری این مسابقات  نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

زین الدینی در پایان خاطرنشان کرد: اگر ویروس منحوس کرونا به ما اجازه بدهد برنامه هایی که برای کاراته استان تدوین کردیم را به اجرا بگذاریم علاقمندان به ورزش متوجه خواهند شد که تجارب و اتفاق های جدید و بسیار خوبی در کاراته استان به وقوع خواهد پیوست.

لیگ برتر ویروس کرونا هیات کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر