کد خبر: 1041795 A

استاندار خوزستان خبر داد:

استاندار خوزستان از تعطیل شدن مرزهای شلمچه و چذابه در این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا، قاسم سلیمانی دشتکی گفت: ۲ مرز چذابه و شلمچه در استان به منظور ایجاد زیرساخت‌های لازم برای انجام تست‌های سریع و ایجاد اقامتگاه‌های موقت به مدت یک هفته به جز فعالیت‌های صادرات و واردات کالا بسته و تعطیل شده است.

وی بیان داشت: تشکیل قرارگاه اجرایی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان بر چگونگی اجرای مصوبات ستاد کرونا در استان نظارت می‌کند و باید گزارش‌های خود را در خصوص چگونگی اجرای مصوبات ارائه دهد.

سلیمانی دشتکی افزود: تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی موظف به کمک و حمایت از قرارگاه محله محور شهید سلیمانی هستند و این قرارگاه سه وظیفه شناسایی بیماران، تست گیری از افراد مرتبط با بیماران و حمایت و مراقبت از بیماران زمینه‌ای و مادران باردار را برعهده دارد.

استاندار خوزستان بیان کرد: هم اکنون ۱۱ شهر اهواز، آبادان، دزفول، شوشتر، خرمشهر، رامهرمز، شادگان، هویزه، کارون، دشت آزادگان و ماهشهر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و به علت ویروس کرونا انگلیسی شاهد افزایش مبتلایان در استان هستیم و ورود و خروج از شهر‌های قرمز کرونایی و فعالیت‌های تمامی مشاغل به جز مشاغل گروه یک ممنوع است.

این مقام مسئول ادامه داد: فعالیت تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی به جز ادارات خدمات رسان همچون آب، برق و گاز در شهر‌های قرمز به صورت یک سوم نیرو‌ها است.

برق گاز واردات اهواز خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر