کد خبر: 1041781 A

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۱۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده در استان قزوین پرداخت شده است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، رضا گروسی اظهار کرد: تاکنون ۲۰ هزار و ۷۲۰ پرونده دریافت تسهیلات برای اشتغال ۲۷هزار و ۹۹۶ نفر در استان جهت دریافت ۲۷۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات تشکیل شده است.

 مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان با قدردانی از همکاری بانک های عامل در پرداخت این تسهیلات، اضافه کرد: تاکنون بانک ملی ایران با سه هزار و ۳۱۵ پرونده، بانک سپه با سه هزار و ۲۶۶ فقره، بانک تجارت با ۲ هزار و ۸۴۸ فقره، بانک ملت با ۲ هزار و ۸۲۶ فقره و بانک صادرات با هزار و ۹۷۸ فقره پرونده بیشترین میزان پرداختی را ثبت کرده اند.

گروسی بیان کرد: آخرین مهلت ثبت نام و درخواست تسهیلات کرونا در سامانه کارا تا ۱۵ اسفندماه سال جاری تعیین شده است ولی با توجه به وضعیت کرونایی استان در صورت تمدید مهلت ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به آسیب شناسی و راستی آزمایی تسهیلات پرداختی کرونا گفت: در این طرح تعدادی از دریافت کنندگان تسهیلات کرونا به منظور اعتبارسنجی و راستی آزمایی به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و بازدید از آنها با مشارکت نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در پرداخت این تسهیلات صورت می‌گیرد.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معارفه صفرعلی طاهری به عنوان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکستان، افزود: امیدواریم با همکاری و هم افزایی دستگاه‌های مجری و متولی شاهد اقدامات جدی و موثر در حمایت از اصناف و مشاغل آسیب دیده از کرونا و تسریع در پرداخت تسهیلات به این مشاغل در شهرستان تاکستان باشیم.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین اشتغال تجارت کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر