کد خبر: 1041767 A

مدیرکل راهداری استان اردبیل:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: با تلاش راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

 به گزارش ایلنا، کلیم اله وثوقی در بازدید از عملیات برف روبی محور اردبیل آستارا عنوان کرد: درحال حاضر شاهد بارش برف در کلیه محورها و بارش باران در شهرستانهای بیله سوار، پارس آباد و اصلاندوز هستیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل گفت: 80 اکیپ راهداری از دقایق اولیه شروع بارش ها بطور مرتب درحال نمک پاشی و برف روبی جاده ها هستند. 

وثوقی با بیان اینکه ۴۲۰ نفر نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات در جاده‌ها و راهدارخانه‌های استان مستقر شده ودرحال خدمت رسانی به مردم خدمت هستند تصریح کرد: باتوجه به بارش رحمت الهی سطح راه‌ها خیس و لغزنده است که امیدواریم مترددین جاده ها با رعایت کامل قوانین سفری ایمن داشته باشند.

وی با بیان اینکه اولویت برف روبی با محورهای اصلی و فرعی است، تصریح کرد: راهداران پس از اتمام عملیات برف روبی در محورهای یاد شده با همه توان عازم بازگشایی راه‌های روستایی خواهند شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: هموطنان عزیز در سفر‌های زمستانی سیستم‌های گرمایشی خودرو را بررسی کنند، لباس گرم، تجهیزات ایمنی و به ویژه زنجیرچرخ حتما به همراه داشته باشند.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل با قدردانی از تلاش‌های نیرو‌های پلیس راه، هلال احمر، اورژانس جاده‌ای و سایر نیرو‌های امدادی از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

بارش برف راهداری اردبیل برف اردبیل محورهای مواصلاتی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر