کد خبر: 1041463 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه هنرمندان برای جوانان الگو هستند و عموم مردم به آنها اعتماد دارند، گفت: انتظار داریم هنرمندان به کمک مردم و مسئولان استان بیایند تا خدای ناکرده در موج چهارم کرونا گرفتار نشویم و عیدمان به عزا تبدیل نشود.

به گزارش خبرنگارایلنا از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در مراسم نمادین اهدا هنر کارت به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان که در سرسرای شهدای دولت برگزار شد، گفت: ویروس کرونای انگلیسی از خوزستان شروع شده و در کمین استان کرمانشاه قرار دارد و به همین دلیل از امروز تردد از همه مرزهای مسافری استان به عراق را ممنوع کردیم.

وی کرمانشاه را به عنوان چهره زیبای ایران اسلامی زاییده فکر و خلاقیت هنرمندان این استان دانست و اظهار داشت: این هنرمندان که چنین زیبایی‌هایی برای استان خلق کردند، سرمایه‌های ارزشمندی برای کرمانشاه هستند و از آنها انتظار می‌رود در توسعه و پیشرفت استان مشارکت بیشتری داشته باشند.

مقام عالی دولت در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کرونا ۱۵ درصد از تولید ناخالص ملی را از بین برده است، افزود: دولت با همه مشکلات و تنگناهای مالی بعد از کرونا حدود ۳۴ هزار میلیارد تومان پول بین آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع کرد و از این نظر در مقایسه با کشورهای همسایه عملکرد خوبی داشت.

استاندار کرمانشاه ویروس تحریم را از ویروس کرونا سخت‌تر و خطرناک‌تر توصیف کرد و گفت: کشور ما سه سال است درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی است و این تحریم‌ها خسارت‌های سنگینی به کشور وارد کرده است به عنوان نمونه ما امروز نه تنها نمی‌توانیم هفت میلیارد دلار پول خود را از کره‌جنوبی منتقل کنیم باید هزینه نگه‌داری دلار را هم پرداخت کنیم.

در انتهای این جلسه ۱۰ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه به صورت نمادین هنرکارت خود را دریافت کردند.

استانداری هنر کارت کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر