کد خبر: 1041405 A

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان خبر داد:

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت : چهار طرح توسعه و تقویت برق در قالب پویش "هر هفته-الف-ب-ایران" تا پایان خدمت دولت در مناطق مختلف گیلان به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایلنا از رشت، بهمن داراب زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: چهار طرح توسعه و تقویت برق در قالب پویش "هر هفته-الف-ب-ایران" با هزار و 600 میلیارد ریال هزینه تا پایان دولت در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری خواهد رسید .

داراب زاده در آئین نامگذاری پست برق ۶۳ کیلوولت آستارا به نام شهید شاپور نبی نیا از شهدای این شهرستان گفت: پویش "هر هفته - الف - ب - ایران" با هدف امیدآفرینی و معرفی دستاوردهای صنعت آب و برق به مردم، از نیمه دوم سال ۹۸ در کشور شروع شده است.

وی افزود : امسال سه طرح خط کابلی ۲ مداره تغذیه کننده پست مسکن مهر، پست ۶۳ کیلوولت و توسعه پست ۲۳۰ کیلوولت با اعتباری بالغ بر ۷۴۲ میلیارد ریال در آستارا به بهره برداری رسید.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین گفت: با توجه به موقعیت گردشگری این شهرستان، اجرای این طرح ها برای افزایش ضریب پایداری و رفع ضعف ولتاژ برق مفید است.

غلامرضا مرحبا افزود: شبکه توزیع برق این شهرستان قدیمی است و با افزایش مصرف، برق نقاط مختلف شهرستان به صورت موقت قطع می شود و باید اصلاح و تقویت شود.

ایران برق دولت ب منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر