کد خبر: 1041309 A

به صورت وبینار؛

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی مشهدگفت: دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور همزمان با سراسر کشور در مشهد به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علی عماد زاده مدیرمرکز مطالعات و توسعه آموزش گفت: دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور در ۶ حیطه آموزش‌ پزشکی، مدیریت‌نظام سلامت، مطالعات میان‌رشته‌ای علوم انسانی‌ و‌ سلامت، کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم، استدلال بالینی و تفکر علمی در علوم پایه برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این المپیاد شناسایی و ترغیب دانشجویان با استعداد، هدفمندکردن فعالیت‌های علمی و فوق برنامه برای ایجاد روحیه با نشاط علمی و تبادل اطلاعات در زمینه‌های علمی و فرهنگی در دانشگاه‌ها است.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش با اشاره به اینکه المپیاد سال‌های قبل به صورت مرکزی در تهران برگزار می‌شد، ادامه داد: امسال به دلیل وجود همه‌گیری‌کرونا این برنامه در تهران لغو و مقررشد که مراکز کلان مناطق، این آزمون را برگزار کنند و بر این اساس مرحله دوم گروهی این المپیاد در مرکز آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت مجازی برگزار شد.

عماد زاده بیان کرد: دانشجویان کلان منطقه ۹ در سه حیطه مطالعات میان‌رشته‌ای علوم انسانی‌و‌سلامت، کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم و استدلال بالینی در مرحله اول این المپیاد حائز رتبه شده اند.

آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی مشهد علوم انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر