کد خبر: 1041241 A

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین:

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: پروژه مجتمع خدماتی و تعمیرگاهی پایانه مسافربری آزادگان قزوین در راستای طرح توسعه این پایانه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین، علی محمدحسینی اظهار کرد: پروژه مجتمع خدماتی و تعمیرگاهی پایانه مسافربری آزادگان قزوین در زمینی به مساحت 8 هزار مترمربع و زیربنای بالغ بر هزار مترمربع احداث شده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین بیان کرد: احداث این پروژه از نیازهای اصلی این پایانه برای تسهیل ارائه خدمات به رانندگان بود که در دستور کار قرار گرفت و اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

محمدحسینی افزود: این مجتمع دارای 8 غرفه ترافیکی به متراژ 800 مترمربع، باس واش مجهز و مدرن به متراژ 180 مترمربع، 3 چشمه سرویس بهداشتی و تعویض روغنی است.

وی با بیان اینکه این پروژه در سه مرحله اجرایی شده است، گفت: فاز اول این پروژه عملیات عمرانی بود که به پایان رسیده و فازهای بعدی این پروژه که تجهیز این مجتمع خواهد بود اکنون به اتمام رسیده است.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه با استقبال رانندگان مواجه شده است، گفت: این پروژه در راستای ارتقاء ارائه خدمات به رانندگان و شهروندان احداث شده است.

روابط عمومی سازمان شهرداری پایانه پایانه های مسافربری شهرداری قزوین عملیات عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر