کد خبر: 1040798 A

در جشنواره ملی صنعت سلامت محور ایران؛

در چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور ایران؛داروسازی باریج اسانس کاشان موفق به دریافت تندیس زرین شد.

به گزارش ایلنا از کاشان، این شرکت توانست در هفت شاخص تعیین شده از سوی این جشنواره بالاترین امتیاز را در بین شرکت ها کسب کند و مفتخر به دریافت تندیس زرین شود.

این مراسم با حضور دکتر برات قبادیان معاون آموزش،‌ پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با  رویکرد ارتقای سطح بهداشت و سلامت در تولیدات و خدمات صنایع سلامت محور کشور در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.

جشنواره صنعت سلامت با هدف شناسایی و تشویق شرکت‌ها و سازمان‌های متعهد به سلامت و معرفی آخرین دستاوردها با حضور 156 شرکت برگزار شد که شرکت دانش بنیان باریج اسانس توانست بالاترین نشان و امتیاز را کسب کند.

داروسازی باریج اسانس ضمن دریافت تندیس زرین این جشنواره توانست عنوان واحد برتر شاخص تحقیق، پژوهش و نوآوری در زمینه تولید محصولات سلامت محور را کسب کند.

واحد تحقیق و توسعه باریج اسانس در سال 1380 با هدف ایجاد داروهای تخصصی و تحقیقات پیشرفته در مورد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی با تمرکز بر تولید محصول با کیفیت ، احیای طب سنتی و همچنین تاکید بر مصرف گیاهان بومی ایران تاسیس شد.

این واحد طرح های پژوهشی خاص در جهت ایمنی و سلامت محصولات را با واحدهای دانشگاهی و علمی انجام داده و با طرح موضوع از علاقه مندان دعوت به عمل می‌آورد.

ایران جمهوری اسلامی سلامت صنعت فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر