کد خبر: 1040749 A

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه آمار بستری‌های کرونایی در استان رو به افزایش است، گفت: ‌اکنون ۱۵۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازکرمانشاه ،مهدی محمدی از بستری‌ شدن ۴۷ نفر در شبانه‌روز گذشته با علایم ویروس کرونا خبر داد و افزود: در این مدت ۴۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ هم بعد از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

وی اظهار داشت: با فوت یک نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان سرپل‌ذهاب، مجموع جانباختگان مربوط به بیماری کووید ۱۹ در استان به هزار و ۴۷۴ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ بیمار مثبت بستری و ۶۴ بیمار مثبت سرپایی مبتلا به کووید ۱۹ در سطح استان کرمانشاه شناسایی شدند.

وی تعداد بستری های بیماران کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه در آبان ماه به هزار و ۲۶۰ نفر ذکر کرد وافزود : ۲۴ آبان ۲۴ فوتی داشتیم که بیشترین آمار در یک روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است.

محمدی همچنین گفت: براساس اعلام وزارت بهداشت شهرستان پاوه هم اکنون در وضعیت نارنجی،  شهرستان های جوانرود، سرپل ذهاب، کنگاور، سنقر و کلیایی و روانسر اکنون در وضعیت زرد و شهرستان های اسلام آباد غرب، ثلاث باباجانی، دالاهو، صحنه، قصرشیرین، کرمانشاه، گیلانغرب و هرسین در وضعیت آبی قرار دارند.

 

استان کرمانشاه بیماری کرونا ویروس آمار بستر ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر