کد خبر: 1040668 A

بارش برف و لغزندگی جاده‌های استان همدان؛

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تردد کشنده‌های تک محور از گردنه شهرستان اسدآباد به علت ریزش برف، لغزندگی جاده و احتمال مسدود شدن راه، ممنوع شد.

به گزارش ایلنا از همدان سرهنگ غلامعلی همایی گفت: ریزش برف در جاده‌های برون شهری این استان از ساعت پنج بامداد آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: هم اینک برف همه گردنه‌های این استان را فرا گرفته و تردد بدون استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: با توجه به لغزندگی جاده و دشواری تردد از گردنه‌های این استان، اجازه عبور از گردنه اسدآباد به کشنده‌های تک محور داده نمی‌شود.

سرهنگ همایی بیان کرد: با توجه به اینکه احتمال خروج تریلر‌ها از مسیر اصلی و مسدود شدن راه زیاد است، پلیس محدودیت تردد برای این قبیل وسایل نقلیه اعمال کرده است.

وی گفت: این محدودیت مقطعی بوده و یعنی به مدت یکساعت مسیر مسدود شده و پس از پاکسازی راه مجدد تردد صورت می‌گیرد و همچنین در صورت لغزنده شدن مجدد گردنه، دوباره محدودیت اعمال می‌شود.

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: عوامل پلیس راه از پاسگاه پلیس راه همدان – کرمانشاه و پارک جنگلی اسدآباد جلوی تردد کشنده‌های تک محور به سمت گردنه اسدآباد را مسدود کردند.

سرهنگ همایی عنوان کرد: هم اینک تردد بدون استفاده از زنجیر چرخ در جاده‌های این استان امکان پذیر نیست و ماموران پلیس راه علاوه بر اعمال قانون از تردد خودرو‌های بدون زنجیر چرخ جلوگیری می‌کنند.

او از شهروندان خواست ضمن همراه داشتن تجهیزات زمستانی از تردد و سفر‌های غیرضروری پرهیز کنند.

 

 

پلیس راه جاده رئیس پلیس راه استان همدان های تک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر