کد خبر: 1040634 A

مدیر درمان تامین اجتماعی استان قزوین خبرداد؛

مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین از تخصیص۲۰۰ میلیارد ریال از سوی تامین اجتماعی در قالب خرید خدمت درمانی به بیمارستان رحیمیان الوند خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد صادق بابایی اظهار کرد: در قالب طرح خرید خدمت درمانی در شهرستان البرز، اعتبار یاد شده به دانشگاه علوم پزشکی،خدمات بهداشتی و درمانی قزوین اختصاص پیدا می کند.

مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ادامه داد: با اجرای این طرح، بیمه شدگان تامین اجتماعی امکان دریافت خدمات درمانی بستری و سرپایی از بیمارستان رحیمیان الوند را دارا هستند.

بابایی بیان کرد: اعتبار اختصاص داده شده صرف تجهیز بیمارستان رحیمیان الوند می شود تا این مرکز درمانی بتواند در بخش های مختلف امکان ارایه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی را داشته باشد.

وی افزود: برای ارایه خدمات دهی به بیمه شدگان در این بیمارستان بین مدیریت درمان تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی قزوین تفاهم نامه ای منعقد شد.

این مسئول با اشاره به موافقت رئیس سازمان تامین اجتماعی با اجرای طرح پیش خرید خدمات درمانی در شهرستان البرز، گفت: این اقدام کم نظیر در راستای رفاه حال بیمه شدگان تامین اجتماعی در این شهرستان انجام شد.

استان قزوین بیمارستان تامین اجتماعی درمان بیمارستان رحیمیان الوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر