کد خبر: 1040596 A

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور :

معاون آموزش و پژوهش سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه لازم است مسئولان در مقابل رسانه ها صابر باشند، افزود: اصحاب رسانه با قدرت به مسئله گام دوم انقلاب ورود کنند و مطالب گری خود را با رعایت اصول قانونی انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ششمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر با شرکت یک هزار و 656 اثر در 10 محور و 9 بخش به کار خود پایان داد و از نفرات منتخب با برگزاری آئین اختتامیه تجلیل شد.

سردار غلام عسگر کریمیان با حضور در این مراسم اصحاب رسانه را به عنوان افسران جنگ نرم و مدافعان امنیت نرم معرفی کرد و از وظیفه رسانه در مقابل  هجمه‌های رسانه ای دشمن به عنوان وظیفه ای سنگین و مهم یاد کرد.

معاون آموزش و پژوهش سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه باید میدان را برای افراد فاسد و مخل آسایش مردم و مخلان اقتصادی به قدری تنگ کنیم که توانایی انجام اهداف  شوم خود را نداشته باشند؛ خوشبختانه قوه قضائیه در این خصوص با قدرت وارد میدان شده است.

سردار کریمیان بر پرداختن اصحاب رسانه به موضوع گام دوم انقلاب تاکید کرد و گفت: لازم است اصحاب رسانه با قدرت در این مساله ورود کنند و با روحیه مطالبه گری در به ثمر رساندن اهداف گام دوم انقلاب  نقش موثرتری ایفا کنند.

اصحاب رسانه باید در حیطه قانونی آزادی عمل داشته باشند

معاون آموزش و پژوهش سازمان پدافند غیرعامل با تاکید بر اینکه مسئولان در مقابل رسانه ها صابر باشند، افزود: اصحاب رسانه باید در حیطه قانونی آزادی عمل داشته باشند و مطالبه‌گری خود را به صورت منصفانه و عادلانه انجام دهند، چرا که اصحاب رسانه زبان گویای مردم هستند.

وی بروز بودن را لازمه کار رسانه ای دانست و گفت: اصحاب رسانه باید هم از لحاظ سواد رسانه ای و هم از نظر امکانات بروز و توانمند باشند تا بتوانند بخوبی به رسالت خود عمل کرده و در مقابل تهاجمات ایستادگی کنند.

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

استان اردبیل اصحاب رسانه جشنواره ابوذر مطالبه گری سردار غلام عسگر کریمیان سرهنگ علی لطفی بسیج رسانه اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر