کد خبر: 1040476 A

در مسجد ابوالفضل شیراز برگزار شد؛

پیکر پاک شهید محسن جعفری از شهدای مدافع امنیت شامگاه امروز چهارشنبه وارد شیراز سومین حرم اهل بیت شد.

به گزارش ایلنا، آئین وداع با پیکر پاک این سرباز شهید گمنام امام زمان(عج) شامگاه چهارشنبه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسجد ابوالفضل (ع) بلوار نصر شیراز برگزار شد. شهید جعفری به دنبال اقدامات اطلاعاتی بر روی یکی از باندهای جرائم سازمان یافته استان سیستان و بلوچستان در چابهار به شهادت رسید. 

در این عملیات، سه تن از سربازان جان برکف گمنام امام زمان(عج) وزارت اطلاعات، هنگام انجام وظیفه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 پیکر مطهر شهیدان مهدی جهانتیغ و محسن جعفری از سربازان گمنام امام زمان (عج) چهارشنبه با حضور مردم و مسوولان با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی در زاهدان تشییع شد.

پیش از این، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات با صدور پیامی در پی شهادت سه تن از سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) نوشت: به مقام شامخ آن عزیزان درود می‌فرستیم و با آنان عهد و پیمان می‌بندیم که راه فروزانشان را با عزت و سربلندی تا پای جان ادامه دهیم و حافظ طریق پر فروغ شهدایمان باشیم. 

آئین تشییع شهید جعفری قرار است ساعت 9:30 صبح پنجشنبه سی‌ام بهمن‌ماه جاری در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع) برگزار و پیکر پاک این شهید مدافع امنیت در گلزار شهدای شیراز به خاک سپرده شود.

امام زمان اهل بیت خاک مسجد امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر