کد خبر: 1040330 A

دادستان مرکز فارس خبر داد:

دادستان مرکز استان فارس از دستگیری شماری از اعضا و انهدام یک باند رشا و ارتشاء توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) و با هماهنگی دستگاه قضایی فارس، در شهرداری یکی از مناطق شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از دادگستری فارس،سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه تاکنون دو نفر از اعضای این باند دستگیر شده‌اند، گفت: دستور قضایی بازداشت سایر اعضای این باند نیز صادر شده و در روزهای آتی اجرا خواهد شد.

بحرینی با اشاره اینکه این باند رشا و ارتشاء اقدام به صدور مجوزهای ساخت و ساز غیر قانونی در برخی باغ‌ها می‌کردند، گفت: تنها در دو فقره از موارد بیش از ۱۰ میلیارد ریال وجوه غیر قانونی کشف شده است.

این مقام قضایی استان فارس افزود: کشف این جرائم در حوزه مفساد اداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و با هماهنگی مقام قضایی انجام شده و این پرونده در شعبه ویژه بازپرسی در حال تکمیل تحقیقات است.

بحرینی افزود: برخورد قاطع، بدون اغماض و تبعیض با  مفاسد اداری و اقتصادی یکی از اولویت های مهم مجموعه قضایی در استان است و در این مسیر مسئولین قضایی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی ادامه داد: کلیه مجوز های صادره توسط این افراد تحت بررسی دقیق و کارشناسی قرار دارد و مجوز هایی که بر خلاف ضوابط و ناشی از اقدامات خلاف و مجرمانه صادر شده باشد، ضمن تعقیب کیفری عوامل مرتبط، شرکا و معاونین، مطابق مقررات برای ابطال آن اقدام و پیگیری لازم انجام می‌شود و مسببین و عومل در چارچوب قانون مسئولیت جبران خسارات مادی را برعهده خواهند داشت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس گفت: مطابق مقررات، اطلاع رسانی از روند پیگیری این پرونده ها در دستور کار خواهد بود.

 

استان فارس امام زمان دستگاه قضایی شهرداری کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر