کد خبر: 1040262 A

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بندرعباس از انجام 29 پروژه توسط این سازمان خبر داد و گفت: 21 پروژه دیگر نیز در حال انجام است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، رضا پرویز در این ارتباط اظهار کرد: سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری برای سال جاری 50 پروژه را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: این پروژه‌ها شامل پروژه‌های مرمت و ترمیم نوارهای حفاری، احداث بوستان صدف، دور برگردان آزادراه شهیدرجایی، دور برگردان و اصلاح شیب‌بندی بلوار پاسداران، اجرای زیباسازی ورودی و تعمیرات ساختمان اداری، اورهال و ساخت استخر قیر کارخانه آسفالت سازمان عمران و غیره است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 29 پروژه عمرانی به بهره‌برداری رسیده و 21 پروژه دیگر نیز در دست اقدام است.

پرویز با بیان اینکه هزینه پروژه‌های انجام شده در سال 1399بالغ بر 472 میلیارد ریال است، گفت: قدردان صبوری مردم در تکمیل پروژه‌های شهری هستیم.

این مقام مسئول در ادامه سخنانش نیز با اظهار اینکه کمبود قیر و افزایش مصالح ساختمانی اجرای پروژه‌های عمرانی را دشوار کرده است، عنوان کرد: با این وجود در تلاش هستیم، با همت همکاران پر تلاش در مجموعه سازمان عمران، شرایط را برای ارائه خدمات بهتر به مردم فراهم کنیم.

شهرداری پروژه بندرعباس عمران بازآفرینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر