کد خبر: 1040171 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تأکید کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، گفت: تجمعات اعتراضی شرکت تعاونی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، توسط افرادی مدیریت می‌شود که عضو تعاونی نبوده و مشخص نیست که چه اهدافی را دنبال می‌کنند.

به گزارش خبرنگارایلنا از زنجان، محمدرضا یوسفی، در خصوص تجمعات اعتراضی مربوط به شرکت تعاونی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با بیان اینکه زمین‌های تعاونی مسکن علوم پزشکی زنجان در مجموع 1500 واحد را شامل می‌شود، اظهار داشت: 260 واحد مربوط به تعاونی راه‌آهن بوده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،  با اشاره به 1240 واحد باقی‌مانده،  یادآورشد: با توجه به اینکه این پروژه، سالیان سال (از سال 1381) تعطیل بود و به شکل اسکلت مانده بود با مساعدت استاندار، فعال شده و در حال اتمام است.

یوسفی با بیان اینکه اکثر واحدهای تعاونی علوم پزشکی زنجان آماده تحویل است، افزود: متاسفانه تعدادی که هم عضو شرکت تعاونی نبوده و هم قبلاً واحد دریافت کرده‌اند و شرکت تعاونی هیچ تعهدی نسبت به آن‌ها ندارد، تجمعات را مدیریت می‌کنند و مشخص نیست چه اهدافی را دنبال می‌کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه عده‌ای بهانه کرده و می‌گویند که از اعضای ذی‌نفع در زمین‌های خارج از محدوده هستند، گفت: این در حالی است که هرگونه واگذاری زمین به شرکت‌های تعاونی مسکن ممنوع است اما تعدادی از تعاونی‌ها زمین‌هایی خارج از محدوده را خریده‌اند و امروز با مشکل قانونی مواجه شده‌اند که تعدادی از این زمین‌ها نیز مربوط به تعاونی علوم پزشکی است.

وی افزود: با وجود اینکه به این افراد و تعاونی گفته شده که زمین‌ها قابلیت واگذاری ندارند اما متاسفانه تجمعاتی انجام می‌شود ضمن اینکه برخی مشکلات تعاونی‌ها نیز به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتباطی نداشته و مربوط به سایر شرکت‌های خدمات‌رسان است اما تا جایی که بتوانیم برای حل مشکل آن‌ها کمک می‌کنیم.

یوسفی با اشاره به پروژه 166 واحدی فراز مربوط به تعاونی فرهنگیان نیز، اظهار داشت: این پروژه از سال 1396 آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود در نیمه اول سال آینده تحویل داده شود.

اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، طی روزهای اخیر در جلوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تجمع خود خواستار برکناری مدیر کل این مجموعه در زنجان بوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان/ اعتراض تجمعی دانشگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر