کد خبر: 1040153 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان خبرداد:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از تمدید ثبت‌نام فعالان و صاحبان کسب و کارهای آسیب‌دیده بخش فرهنگ در بحران کرونا برای دریافت تسهیلات مرحله دوم تا ۱۵ اسفندماه جاری در استان قزوین خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدحسین اسماعیلی با اعلام این خبر اظهار کرد: بنابر اعلام معاون اقتصادی رئیس جمهور در پنجاه و ششمین ستاد ملی مدیریت کرونا با تمدید مهلت دریافت تسهیلات حمایتی کرونا در حوزه فرهنگ، هنر ‌و رسانه تا نیمه اسفند ماه سال جاری موافقت شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان افزود: مشمولان دریافت این تسهیلات که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اطلاعاتشان بر روی سامانه کارا قرار گرفته است می‌توانند در مهلت مقرر به سامانه کارا به آدرس http://kara.mcls.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت درخواست تسهیلات مورد نیاز اقدام کنند.

اسماعیلی ادامه داد:  این تسهیلات در استان قزوین به میزان ۲۲۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال بر مبنای مصوبات جلسه چهل و هشتم ستاد ملی مبارزه کرونا با موضوع حمایت از فعالیت‌ها و مشاغل غیردولتی به شدت آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا در بخش فرهنگ، هنر و رسانه از طریق پرداخت تسهیلات بانکی با کارمزد ۱۲ درصد اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان معاونت‌های تخصصی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و نیز دفتر توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر وزارت ارشاد آماده پاسخگویی و راهنمایی در این زمینه هستند.

استان قزوین تسهیلات بانکی رئیس جمهور فرهنگ و ارشاد فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر