کد خبر: 1040132 A

بر اثر بی احتیاطی رخ داد؛

مسئول ایستگاه‌های هشتم و سی‌وهفتم سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: بی‌احتیاطی هنگام کار با چرخ‌گوشت صنعتی باعث قطع دست مرد قصاب مشهدی از مچ شد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مصطفی علیزاده فرمانده عملیات و مسئول ایستگاه‌های هشتم و سی‌وهفتم سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: ساعت ۱۸ و ۲۷ دقیقه دیروز خبر از طریق مرکز پیام به تیم‌های امداد و نجات این سازمان اعلام شد و مأموران در کوتاه‌ترین زمان خود را به محل حادثه واقع در خیابان پنجتن ۲۹ رساندند.

وی افزود: مأموران در رویارویی اولیه با فرد حادثه‌دیده مردی پنجاه‌ساله را مشاهده کردند که دست راستش تا بالای مچ داخل یک دستگاه چرخ‌گوشت صنعتی گیر کرده بود.

مسئول عملیاتی آتش‌نشانی مشهد ادامه داد: مأموران امداد و نجات در مرحله اول عملیات خود با در نظر گرفتن شرایط بالینی فرد مصدوم در حضور تکنیسین‌های اورژانس ۱۱۵ اقدام به جداسازی برخی قطعات چرخ‌گوشت کردند و سپس مرد قصاب را به بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد انتقال دادند.

علیزاده بیان کرد: مأموران با استفاده از تجهیزات مربوط زیر نظر مستقیم پزشکان بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد دست راست مرد پنجاه‌ساله را رهاسازی کردند. آنچه از شرایط دست این مرد میان‌سال پیدا بود، تیغه چرخ‌گوشت به طور کامل بافت دست راست تا مچ این فرد را از بین برده بود و عملا شرایط پیوند اعضای قطع شده وجود نداشت و این فرد دست راستش را تا مچ از دست داد.

امداد و نجات بیمارستان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گوشت مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر