کد خبر: 1039752 A

معاون امور صنایع وزارت صمت مطرح کرد:

معاون امور صنایع وزارت صمت با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه بین المللی ایران متافو گفت : این شرکت با توانمندی خود توانست به خوبی نیاز کشور را به محصول استراتژیک ریل تامین کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مهدی صادقی نیارکی تولید ریل در ذوب آهن اصفهان را عامل اصلی خودکفایی کشور در صنعت ریلی دانست و افزود : تولید انواع ریل از جمله ریل قطارهای پرسرعت ، ریل مترو ، ریل معدن و همچنین موفقیت اخیر این شرکت در تولید ریل زبانه سوزن ، نشان از بومی سازی تکنولوژی تولید ریل در این مجتمع عظیم صنعتی دارد.

0000

وی با اشاره به موفقیت ذوب آهن در بازسازی کوره بلند شماره یک اظهار داشت : با توجه به محصولات مهمی که ذوب آهن تولید می کند ، استفاده کامل از ظرفیت تولید این شرکت ، بسیار ضروری است و باید مواد اولیه پایدار برای این شرکت تامین شود .

گفتنی است معاون امور صنایع وزارت صمت روز اول برگزاری نمایشگاه  ایران متافو با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان  و با ارایه توضیحات علیرضا امیری مدیر روابط عمومی و دیگر کارشناسان ذوب آهن اصفهان  در جریان فعالیت های  تولید ی و صادراتی این شرکت قرار گرفت.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو در روزهای ۲۷ الی ۳۰ بهمن ۹۹ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

ذوب آهن اصفهان نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات ساختمانی و تنها تولید کننده ریل کشور در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و با ارایه آخرین دستاوردهای تولیدی خود پذیرای کارشناسان و دست‌اندرکاران این صنعت است.

اصفهان ایران ذوب آهن معاون نمایشگاه بین المللی ذوب آهن اصفهان نمایشگاه بین المللی متافو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر