کد خبر: 1039662 A

فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد:‍

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عامل اصلی شهادت سرگرد "کوروش حاجی مرادی" رئیس پلیس آگاهی شهرستان اسلام آبادغرب در شهر "دنیزلی" ترکیه توسط پلیس اینترپل خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: شهید حاجی مرادی شامگاه یکشنبه پنجم خرداد سال گذشته مصادف با شب قدر و شهادت حضرت علی(ع) حین گشت زنی با اشرار مسلح درگیر و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. 

وی ادامه داد: به دنبال این حادثه تحقیقات گسترده و همه جانبه ای برای شناسایی عاملان شهادت سرگرد حاجی مرادی آغاز و کارآگاهان پلیس آگاهی استان طی چند مرحله موفق به دستگیری 4 نفر از این افراد شدند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حالی که تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی عامل اصلی شهادت رئیس پلیس آگاهی اسلام آبادغرب ادامه داشت، کارآگاهان با ردیابی های تخصصی متوجه شدند این شخص به صورت غیرقانونی از کشور خارج و در شهر "دنیزلی" ترکیه زندگی مخفیانه ای را آغاز کرده است. 

سردار جاویدان افزود: پس از حصول اطمینان از حضور عامل اصلی شهادت شهید حاجی مرادی در "دنیزلی"، هماهنگی های لازم با پلیس اینترپل به عمل آمد و ماموران پلیس ترکیه پس از شناسایی مخفیگاه وی، در اقدامی غافلگیرانه او را دستگیر کردند. 

وی در پایان و با بیان اینکه مقدمات انتقال وی به کشور در حال انجام است، گفت: مجرمان و قاتلان از نگاه تیزبین پلیس در امان نبوده و دیر یا زود تسلیم قانون شده و به سزای اعمال شان خواهند رسید.

شهادت دستگیری رئیس پلیس اگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر