کد خبر: 1039174 A

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر 24 مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در سطح محورهای مواصلاتی استان زنجان فعال و 23 مجتمع نیز در مرحله احداث است.

به گزارش ایلنا از زنجان،عبدالحسین علی‌اکبری با اعلام این خبر اظهار کرد: در ایام مبارک دهه فجر سال جاری نیز فاز یک مجتمع خدماتی – رفاهی پاسارگاد در آزادراه زنجان – قزوین درمساحتی به وسعت 65 هزار مترمربع و با اعتبار 37 میلیارد تومان با حضور دکتر حقیقی استاندار محترم به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه راه‌اندازی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی نقش مؤثری در تأمین ایمنی مسافران و کاهش آمار تصادفات دارد، اظهار کرد: بهبود کیفیت خدمات این مجتمع‌ها علاوه بر آنکه به گسترش صنعت گردشگری کمک می‌کند، گامی مؤثر در راستای کاهش حوادث جاده‌ای و افزایش ضریب ایمنی راه‌ها است و این مجتمع‌ها باید متناسب با نیاز و رعایت حال رفاه و آرامش مسافران احداث شود.

وی بیان داشت: تا بهمن‌ماه سال جاری 81 مورد موافقت اصولی جهت احداث مجتمع‌های خدماتی- رفاهی صادرشده است.

علی‌اکبری افزود: استان زنجان دارای 5 هزار 840 کیلومتر راه است که 200 کیلومتر آن آزادراه است. در آزادراه زنجان- قزوین 8 باب ودرآزادراه زنجان- تبریز 5 باب مجتمع خدماتی- رفاهی در حال بهره‌برداری هستند نظارت و بازدیدهای مستمر طی برنامه‌ریزی‌های مدون شده از، نمازخانه، رستوران، جایگاه سوخت، سرویس بهداشتی و سوپرمارکت‌های انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان /تامین امنیت مسافر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر