کد خبر: 1039114 A

در آستانه روزهای پایانی سال؛

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: نگران تامین کالاهای قابل عرضه در بازار روزهای شهر در روزهای پایانی سال نیستیم.

به گزارش ایلنا از البرز، احمد خیری با اشاره به اینکه همه ساله در آستانه سال جدید و با هدف خدمت رسانی مطلوب به شهروندان کرجی، جایگاه هایی به منظور عرضه میوه نوروزی در نظر گرفته می‌شود، اظهار کرد: امسال در کنار بازار روزهای فعال، ۲۰ جایگاه موقت عرضه میوه در مناطق مختلف شهر کرج، ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: این جایگاه‌ها طبق روال هر سال با پیشنهاد کارشناسان تنظیم بازار استان البرز و تایید معاونت خدمات شهری شهرداری کرج در مکان های مناسب جانمایی خواهند شد.

این مسئول تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس‌کرونا، این جایگاه‌ها نیز همانند بازار روزهای دائمی به صورت مستمر ضدعفونی می‌شوند تا شهروندان با خیال راحت میوه شب عید خود را با بهترین کیفیت و مناسبت‌ترین قیمت تهیه کنند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: در نظر داریم عرضه کنندگان واقعی بتوانند محصولات خود را  بدون واسطه در این جایگاه عرضه کنند.

خیری با بیان اینکه در این جایگاه‌ها شاهد عرضه سیب و پرتقال خواهیم بود، افزود: این محصولات با نرخ مصوب در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

وی در ارتباط با چگونگی وضعیت کالاهای اساسی مورد نیاز شهروندان در بازار روزهای شهر، گفت: خوشبختانه تمهیدات لازم برای انبار این نوع کالاها از قبل اندیشیده شده و هیچ نگرانی برای تامین کالاهای اساسی مردم در روزهای پایانی سال نداریم.

احمد خیری میادین میوه و تره بار شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر