کد خبر: 1039105 A

فرماندار شهرستان البرز:

فرماندار شهرستان البرز گفت: اصناف در شهرستان البرز باید بعد از ساعت ۲۱ فعالیت خود را تعطیل کنند در غیر این صورت بدون هیچ عذر و بهانه‌ای پلمپ می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد نصیری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان البرز بیان کرد: با توجه به اعلام وضعیت فوق العاده در استان قزوین تمام صنوف موظف هستند راس ساعت ۲۱ محل کسب خود را تعطیل کنند و آژیر هشدار و تعطیلی توسط شهرداری و آتش‌نشانی در شهر به صدا در می‌آید.

فرماندار البرز افزود: اتحادیه‌ها و اصناف با جدیت بیشتر در نظارت بر فعالیت اصناف وارد شوند.

نصیری اضافه کرد: ضروری است به منظور پیشگیری از بیماری و تجمع و دورهمی‌های شبانه پلیس راهور برای صدور جریمه‌های اعمال محدودیت پس از ساعت ۲۱ با جدیت و نظارت هر چه بیشتر ورود کند.

وی ادامه داد: کنترل فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ از لحاظ رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پیشگیری از تجمعات بسیار مورد توجه و مورد تاکید است.

این مسئول بیان کرد: برگزاری مراسم عروسی در تالار‌ها با هر ظرفیتی که دارند صرفا تا ۷۵ نفر در هر سالن، با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، کمترین تعداد میهمان، با مجوز شبکه بهداشت و نظارت اماکن نیروی انتظامی امکان پذیر و برگزاری این مراسم دردر منزل و باغ ممنوع است.

فرماندار البرز از مردم خواست ببرای رعایت سلامت و حفاظت از جان مردم و جلوگیری از شیوع بیماری ضمن خوداری از حضور هرگونه مراسم عقد و عروسی در منازل، در صورت برگزاری این موضوع را به پلیس ۱۱۰ و شبکه بهداشت اطلاع دهند.

استان قزوین پلیس راهور سلامت شهرداری نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر