کد خبر: 1038942 A

امروز انجام شد؛

شهردار فردیس امروز به همراه معاون امور زیربنایی، مدیر منطقه ۲ و مشاور امور ایثارگران از روند اجرای پروژه های عمرانی شهر بازدید کردند.

به گزارش ایلنا از البرز، مصطفی سعیدی امروز در بازدیدی که به همراه معاون امور زیربنایی، مدیر منطقه ۲ و مشاور امور ایثارگران از روند اجرای پروژه های عمرانی شهر انجام شد، ضمن حضور در محل احداث ایستگاه آتش نشانی شهرک وحدت، گفت: پروژه تکمیل ایستگاه آتش نشانی شهرک وحدت با قراردادی بالغ بر ۷ میلیارد ریال تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. 

وی در ادامه این بازدید افزود: پروژه جدولگذاری بلوار مپنا با قرارداری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه احداث بلوار کشتارگاه با قراردادی بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال، تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با توجه به اتمام عملیات جدولگذاری و زیرسازی بلوار کشتارگاه ، آسفالت لایه اول این بلوار اجرا شده است . 

شهردار فردیس با اشاره به پروژه بازسازی فرهنگسرای گلستان خاطر نشان کرد : این پروژه با قراردادی بالغ بر ۴ میلیارد ریال و ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی، ظرف چند روز آینده به بهره برداری خواهد رسید. 

سعیدی در ادامه این بازدید ضمن حضور در محل اجرای پروژه های دوربرگردان بلوار ارم لاین جنوبی بلوار مپنا، زیرسازی خیابان کیاتل، جدولگذاری ضلع غربی پارک تندرستی و احداث سالن چند منظوره کوثر تصریح کرد: پروژه احداث سالن چند منظوره ورزشی و مدیریت بحران کوثر با قراردادی بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اجرا و تاکنون ۲۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

سعیدی، شهردار فردیس در پایان بازدید های عمرانی ابراز امیدواری کرد که با تلاش و پیگیری در حوزه عمران و امور زیربنایی شهرداری، شهروندان فردیس در روز های پایانی سال ، شاهد بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی متعددی در سطح شهر خواهند بود.

شهردار فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر