کد خبر: 1038810 A

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین:

مدیر شهرداری منطقه سه قزوین گفت: بوستان خطی بلوار امیرکبیر واقع در ناحیه مهدیه قزوین به طول ۱.۵ کیلومتر تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

محمد ابراهیم عصارزاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از قزوین اظهار کرد: افزایش سرانه فضای سبز در محیط شهری و زندگی‌های آپارتمانی امری ضروری است که به همین منظور پارک‌های جیبی طلیعه و ملاصدرا واقع در خیابان صنایع دستی با مساحت بیش از ۲ هزار مترمربع آماده افتتاح است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین تصریح کرد: به منظور جلوگیری از تصادفات و تسهیل در تردد شهروندان، تعریض پل ورودی نجف‌آباد واقع در ناحیه اندیشه در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

عصارزاده افزود: طول عرشه این پل از ۸ متر به بیش از ۲۳ متر افزایش یافته در حالی که برای تکمیل این عملیات ۳۵۰ میلیون اعتبار صرف شد.

به گفته وی، پروژه مناسب‌سازی و اجرای پارک خطی بلوار امیرکبیر حدفاصل میدان امیرکبیر تا بلوار شهید سلیمانی به طول ۱.۵ کیلومتر در حال تکمیل است.

این مسئول بیان کرد: اعتبار این پروژه ۲ میلیارد تومان بوده و تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین عنوان کرد: بوستان محلی نیایش با بیش از ۸ هزار مترمربع مساحت در مراحل تکمیلی بوده و در صورت تامین اعتبار تا پایان سال قابل بهره‌برداری خواهد بود.

عصارزاده ادامه داد: روشنایی مسیر پیاده‌روی «قهرمانان سلامت» تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و کاشت درخت در حاشیه این جاده نیز در حال انجام است.

وی عنوان کرد: تکمیل فاز دوم جاده سلامت ناحیه مینودر شامل روشنایی، آسفالت و جدول‌گذاری ۲.۵ میلیارد اعتبار نیاز داشته که در صورت تامین بودجه در آینده نزدیک افتتاح می‌شود.

بودجه جدول شهرداری صنایع دستی سرانه فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر