کد خبر: 1038767 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری ۲۶ نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش ۲ مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته ۲۶ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص ۲۱ نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، مشگین‌شهر, خلخال و پارس آباد در وضعیت زرد و شهرهای بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد ۱۶۰ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و ۴۵ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان ثبت شده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از ۲۶ مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، ۱۹ نفر از اردبیل, یک نفر مشگین شهر, یک نفر پارس آباد , یک نفر گرمی, یک نفر بیله سوار و ۳ نفر از خلخال گزارش شده است.

 

کرونا کووید19 شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل آمار ابتلا به کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر