کد خبر: 1038652 A

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر امروز -یکشنبه 26 بهمن ماه- با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار و برترین های خود را شناخت.

به گزارش ایلنا از سمنان، در پایان این جشنواره ارائه دهندگان 34 اثر برگزیده از بین موضوعات جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، بصیرت و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران، چهل سالگی دفاع مقدس، دستاورد‌های انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه اقدام، بصیرت و امید آفرینی، محور مقاومت و مکتب سلیمانی بخش ویژه کرونا؛ کمک مومنانه، مدافعان سلامت، مسئولیت اجتماعی به عنوان برگزیده شناخته و با حضور مسوولان سپاه قائم آل محمد (عج) و فرهنگی استان سمنان تجلیل شدند.

این آثار در قالب‌های مختلف مقاله، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، موشن گرافیک، اینفوگرافی، مستند تلویزیونی، مستند رادیویی، پادکست، گزارش خبری، عکس خبری، کاریکاتو، فیلم موبایلی ۱۰۰ ثانیه‌ای (شبکه اجتماعی)  تولید و به جشنواره رسانه ای ابوذر ارائه شده بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان سمنان گفت: در جشنواره امسال حدود 500 اثر توسط فعالان رسانه ای و فضای مجازی به دبیرخانه این جشنواره ارئه شده و توسط داوران بخش های مختلف مورداریابی و قضاوت قرار گرفتند.

علی مسلمان یادآور شد: این آثار در بخش‌های مکتوب، خبرگزاری ها، دیداری و شنیداری به جشنواره رسانه ای ابوذر ارائه شد.

در آیین اختتامیه این جشنواره که در سالن شهید بسطامی سپاه استان سمنان برگزار شد با حضور فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از فعالان رسانه ای و فضای مجازی تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جوایزی به رسم یادبود به برترین های این جشنواره اهداء شد.

 

سمنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان جشنواره رسانه ای ابوذر سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر