کد خبر: 1038580 A

مدیرکل ثبت احوال کرمانشاه خبر داد :

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: بیش از ۲۳ هزار قطعه کارت ملی هوشمند صادره در ۲ سال اخیر در استان کرمانشاه فاقد متقاضی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،صادق خدادادی بیان کرد : ۲۳ هزار و ۶۱۱ قطعه کارت ملی هوشمند صادرشده در ۲ سال اخیر در دفاتر پیشخوان استان کرمانشاه موجود بوده که صاحبان کارت‌ها با وجود دریافت پیامک تمایلی برای تحویل گرفتن آن ندارند.

وی با اشاره به ۸۴ هزار و ۹۸۶ درخواست صدور کارت ملی هوشمند از طرف واجدین شرایط از ابتدای سال جاری تاکنون در استان کرمانشاه افزود: حدود ۳۰ هزار قطعه کارت ملی هوشمند در مدت مذکور در استان صادر شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه تصریح کرد: افراد واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند افراد بالای ۱۵ سال هستند که دارا بودن کارت ملی هوشمند به جهت انجام برخی امور بانکی و اداری ضروری است‌.

خدادادی به افراد واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: یک میلیون و ۶۲۹ هزار و ۷۳۹ نفر در استان کرمانشاه واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند.

وی ادامه داد: از مجموع افراد واجد شرایط، یک میلیون و ۲۹ هزار و ۸۳ نفر در استان کرمانشاه برای کارت ملی هوشمند اقدام کرده‌اند.

 

متقاضی کارت ملی هوشمند ثبت احوال کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر