کد خبر: 1037954 A

دبیر هیات والیبال استان خبر داد:

دبیر هیات والیبال استان قزوین از دعوت 5 والیبالیست قزوینی به اردوی تیم‌ نوجوانان ایران برای حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، اسداله شاهمرادزاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در جدیدترین لیست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی نوجوانان که شامل گروه پنجم و ششم است، نام پوریا دهقان، امیررضا ضیاییان، امیرحسین رحمانی، مانی بیداریان و مجید حشمتیان فر از استان قزوین و باشگاه شهرداری مشاهده می‌شود.

دبیر هیات والیبال استان اضافه کرد: اردوهای انتخابی تیم والیبال نوجوانان ایران از ۱۳ بهمن‌ماه در آکادمی ملی المپیک و پاراالمپیک آغاز شده است و تاکنون ۱۰۰ بازیکن در قالب چهار اردوی انتخابی مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

شاهمرادزاده ادامه داد: دعوت شدگان به اردوی مرحله ششم که شامل ۳۱ نفر از سراسر کشور هستند باید تمرینات خود را از روز چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ماه تا یکم اسفندماه در فدراسیون والیبال پیگیری کنند.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با این ویروس، ارائه جواب آزمایش پی سی آر برای دعوت شدگان الزامی است.

این مسئول یادآور شد: تیم‌ ملی نوجوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان که به میزبانی جمهوری اسلامی از دوم تا یازدهم شهریورماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

استان قزوین انتخابی تیم ملی رقابت والیبال تیم ملی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر