کد خبر: 1037951 A

رضا حسن‌پور خبر داد:

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ایجاد هشت طرح گردشگری خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت،چهاردهمین جلسه کمیته فنی بررسی طرح‌های سرمایه‌گذاری در دفتر معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری این اداره‌کل با حضور اعضای جلسه به منظور بررسی ده طرح متقاضی ایجاد تأسیسات گردشگری برگزار و با صدور هشت موافقت‌نامه اصولی موافقت شد.

رضا حسن‌پور معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان با اعلام این خبر گفت: این طرح‌ها شامل یک هتل، دو مجتمع گردشگری و تفریحی و پنج طرح بوم‌گردی است.

وی ادامه داد: همراهی و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی از جمله دستگاه‌های پاسخ‌دهنده استعلامات و صادرکننده پروانه‌های ساختمانی بمنظور تسریع در روند اجرایی شدن موافقت‌های اصولی باعث رونق گردشگری و به دنبال آن رونق اقتصادی استان در دوره پس از کرونا خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‎گذاری گیلان در انتها با پیش بینی ایجاد اشتغال برای حداقل ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم در پی اجرای پروژه‌های مصوب گفت: پیگیری و تسریع در انجام امور سرمایه گذاران و رفع موانع آنان در اولویت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است.

 

استان گیلان سرمایه گذاری گردشگری گردشگری و صنایع دستی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر