کد خبر: 1037882 A

سخنگوی شورای شهر قزوین مطرح کرد:

سخنگوی شورای شهر قزوین گفت: در بررسی بودجه ١٤٠٠ شهرداری، از ظرفیت مرکز پژوهش‌های شورا و شهرداری قزوین به صورت بهینه استفاده شود.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، سیده منیره قوامی درجلسه شورا که با دستورکار تقدیم لایجه بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین در سال ۱۴۰۰ برگزار شد، بیان کرد: بودجه شهرداری قزوین در سال آینده نسبت به سال جاری ۳۳ درصد افزایش داشته است که این رقم نشان دهنده حبابی و غیر واقعی بودن بودجه است.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر قزوین افزود: در صورت تصویب بودجه پیشنهادی، شهرداری برای تحقق آن مجبور است با افزایش بهای خدمات و عوارض و درآمد حاصل از کمیسیون ماده صد، این بودجه را از جیب مردم تأمین کند که به مردم فشار مضاعفی وارد می شود؛ روش دوم فروش پروژه ها و سرمایه‌های شهر زیر قیمت واقعی است و راه سوم افزایش تغییر کاربری‌ها و تخریب محیط زیست است.

قوامی همچنین خواستار استفاده از ظرفیت مرکز پژوهش های شورا و شهرداری قزوین در بررسی دقیق لوایح شهرداری شد و گفت: متاسفانه از ظرفیت این مرکز استفاده نمی‌شود که یکی از دلایل آن دور بودن مرکز پژوهش ها از شورا و شهرداری است و باید برای در جریان قرار گرفتن اوضاع و استفاده از ظرفیت کارشناسی، اعضای آن در شهرداری مرکز مستقر شوند.

سخنگوی شورای شهر قزوین همچنین در خصوص پروژه بادامستان، خواستار تعیین و محاسبه کاربری‌های تجاری آن در قیمت پروژه شد.

بودجه سرمایه شورای اسلامی شهر شهرداری شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر