کد خبر: 1037556 A

رئیس سازمان صمت استان خبر داد:

رئیس سازمان صمت استان اردبیل از توزیع 30 تن روغن خوراکی در 41 نقطه اردبیل و همچنین 70 تن روغن در شهرستان‌های تابعه خبر داد.

به گزارش ایلنا، رامین صادقی عنوان کرد: در راستای تنظیم بازار و رفع کمبود کالاهای اساسی در سطح بازار مرکز استان، 30 تن روغن خوراکی در 41 نقطه و در شهرستانهای تابعه نیز 70 تن روغن خوراکی در سطح فروشگاه های زنجیره ای ، معتبر و منتخب توزیع شد.

وی با اشاره به توزیع مستمر روغن خوراکی در سطح استان اضافه کرد: پیگیری برای جذب اختصاص سهمیه جدید روغن خوراکی به استان اردبیل در دست اقدام است که به محض جذب  بصورت گسترده و در تعداد کثیری از فروشگاه‌ها توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 1400 اذعان کرد: با توجه به ضرورت استمرار نظارت و بازرسی بر بازار کالا و خدمات در این ایام به ویژه اقلام پر مصرف و خدمات اولویت دار و به منظور ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و جلوگیری از هر گونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات، به منظور ایجاد زمینه مناسب برای تامین و توزیع مایحتاج عمومی مردم در دو بخش کالایی و خدماتی، طرح نظارتی ویژه نوروز از پانزدهم بهمن ماه 99 لغایت شانزدهم فروردین 1400 در سطح استان اجرا می‌شود.

وی در ادامه افزود: همشهریان در صورت مشاهده تخلف صنفی اعم از (احتکار، گرانفروشی، امتناع از عرضه کالا و خدمات و یا فروش اجباری کالاها و...) از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ اداره مشارکت های مردمی در اردبیل و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا بازرسین این سازمان در اسرع وقت موضوع را پیگیری کنند.

گفتنی است از آذرماه سال جاری تاکنون 850 تن روغن خوراکی 450 تن روغن مورد نیاز واحدهای تولیدی صنفی و صنعتی به استان اردبیل اختصاص یافته و در فروشگاههای زنجیره ای و منتخب و اتحادیه های مربوطه بین مصرف کنندگان توزیع شده‌است.

اردبیل صمت اردبیل رامین صادقی روغن خوراکی توزیع روغن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر