کد خبر: 1037404 A

با اعتبار 15 میلیارد ریال؛

سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در مساحت 1487 متر مربع با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا از سمنان، رضا نقدی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان در آیین افتتاح این پروژه جمعیت دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای را بالغ بر 180 هزار دانشجو در تمامی استان های کشور و در 179 دانشکده در سطح کشور عنوان کرد و گفت این دانشگاه دارای 25 هزار عضو هیات علمی و استاد است.
 
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان اظهار کرد: دانشگاه فنی و حرفه ای در اشتغال زایی بسیار موفق عمل کرده است و 64 درصد از دانشجویان این دانشگاه پس از فارغ التحصیلی شاغل می شوند که آمار بالای اشتغال بسیار قابل تامل و مهمترین عامل تاثیرگذار در عینیت بخشیدن به جهش تولید است. 
 
وی با اشاره به عملکرد دانشگاه فنی و حرفه ای در زمینه اشتغال تصریح کرد: علت اشتغال بالای دانشجویان را گذراندن 4 سال از دروس قبل از ورود به دانشگاه در هنرستان‌ها، ارائه مهارت‌آموزی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای، برگزاری 70 درصد دروس دانشجویان در کارگاه و آزمایشگاه‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای و برخورداری از اساتید خبره و مهارتی در سطح این دانشگاه است.
 
وی ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای در کل کشور دارای سه هزار و 600 کارگاه و آزمایشگاه است که سهم استان سمنان 70 کارگاه و آزمایشگاه است.
سمنان سالن ورزشی دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر