کد خبر: 1037386 A

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خبر داد:

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری 14 سارق با 27 فقره سرقت، طی 48 ساعت گذشته در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار امان‌اللهی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، خودرو، اماکن‌خصوصی، اماکن‌دولتی، داخل خودرو، موتورسیکلت، مغازه و کش‌روی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان، قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان، شهرکرد، بروجن، لردگان، فارسان، اردل، کوهرنگ، کیار، سامان و خانمیرزا با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جا مانده در صحنه های سرقت، موفق شدند 14 سارق را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به 27 فقره سرقت منزل، خودرو، اماکن خصوصی، اماکن دولتی، داخل خودرو، موتورسیکلت، مغازه و کش روی اعتراف کردند که متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد نیز گفت: با بررسی اخبار واصله مردمی و نارضایتی عمومی در مورد برپایی پاتوق خرید، فروش و استعمال موادمخدر در یکی از محله های شهر شهرکرد، مراتب در دستور کار مامورین کلانتری16 منظریه قرار گرفت.

 سپهوند افزود: با انجام تحقیقات میدانی این پاتوق فروش و استعمال موادمخدر شناسایی و ضمن انجام هماهنگی قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه بازرسی شد.

وی بیان داشت: در بازرسی از این مکان، 2 متهم در حال استعمال موادمخدر دستگیر و مقادیری ماده مخدر هرویین و یک عدد پایپ کشف شدکه متهمان به همراه اقلام کشف شده تحویل مقام قضایی شدند.

چهارمحال و بختیاری سرقت فرمانده انتظامی شهرستان ماموران پلیس موتورسیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر