کد خبر: 1037353 A

فرماندار آوج:

فرماندار شهرستان آوج گفت: احداث درمانگاه و تصفیه خانه فاضلاب 2 طرح عمرانی شهر آبگرم است که از مطالبات مردم این منطقه است که با جدیت برای تحق آن اقدام می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نصرت اله علیرضایی در مراسم افتتاح سالن ورزشی ویژه بانوان در شهر آبگرم اظهارکرد: دو طرح کلیدی شهر آبگرم از جمله احداث و تکمیل تصفیه خانه و درمانگاه تخصصی از مطالبات دیرینه مردم این شهر بود که عملیات ساخت درمانگاه در دهه فجر آغاز شد و ماه آینده نیز اجرای سیستم تصفیه خانه فاضلاب شهر با حضور مسئولان استان و شهرستان کلید خواهد خورد.

فرماندارآوج تصریح کرد: خدمت رسانی و پاسخ به مطالبات به حق مردم در واقع حقوق شهروندی است و نباید تصور کنیم این کار یک لطف از سوی مسئولان است. . 

علیرضایی افزود: در دوران مسئولیت خود با کمک همکاران تلاش کرده ایم مطالبات مردم از جمله تامین کمی و کیفی آب شرب شهر، ارتقای سطح خدمات درمانی، حل مشکل الحاق اراضی شهری و احداث و راه اندازی واحدهای آموزشی و ورزشی عملیاتی شود.

وی در پایان یادآور شد: مجموعه سپاه در حوزه های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی،  طرح های محرومیت زدایی، حمایتی و کمک به اقشار آسیب پذیر ، طرح های درمانی و تامین تجهیزات پزشکی در سطح شهرستان مشارکت دارد.

اجتماعی و فرهنگی ارتقای سطح تجهیزات پزشکی خدمت رسانی دهه فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر