کد خبر: 1037340 A

مدیر مؤسسه صنعتی گوشت مشهد خبر داد؛

مدیر مؤسسه صنعتی گوشت مشهد از تفاهم نامه همکاری با اتحادیه صنعت دامپروری استان خراسان رضوی به منظور دستیابی به اهداف اجرایی طرح زنجیره تولید، مدیریت و ساماندهی بازار دام کشتاری استان، افزایش و بهبود کیفیت تولید گوشت قرمز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سید مجید موسوی در این خصوص اظهار کرد: این تفاهم نامه به منظور دستیابی به اهداف والای اجرایی طرح زنجیره تولید، مدیریت و ساماندهی بازار دام کشتاری استان، افزایش و بهبود کیفیت تولید گوشت قرمز با حضور رئیس اتحادیه صنعت دامپروری استان خراسان رضوی منعقد شد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه اتحادیه صنعت دامپروری استان به عنوان تامین کننده دام جهت کشتار و حلقه ای از زنجیره تولید در کنار موسسه صنعتی گوشت مشهد به عنوان بزرگترین تولید کننده گوشت قرمز در کشور و به عنوان حلقه ای از زنجیره تولید گوشت قرمز قرار گرفت.

مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد ادامه داد: اهداف کلی دیگری همچون فعالیتهای آموزشی و ترویجی در راستای ارتقا کمی و کیفی تولید گوشت قرمز، ثبت مشخصات و ساماندهی دامداری های مشارکت کننده در طرح و در نهایت عرضه مستقیم گوشت بدون واسطه و با قیمت مناسب جهت مصرف کنندگان کم بضاعت در دستور کار مشترک  قرارگرفت.

وی بیان کرد: به جهت اهمیت موضوع و  اجرای هر چه بهتر طرح، همکاری و همراهی دستگاه های متولی، ضروری است تا به یاری خداوند متعال در این شرایط نامساعد اقتصادی با در نظر گرفتن  همه عوامل تاثیرگذار در در قالب زنجیره تولیدگوشت قرمز، همزمان تولید کننده و مصرف کننده منتفع شوند.

استان خراسان رضوی خراسان رضوی صنعت گوشت مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر