کد خبر: 1037318 A

جانشین فرمانده انتظامی استان خبرداد:

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری 15 فروشنده و توزیع کننده مواد مخدر در اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان های تابعه ی استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ داود عبدالمالکی در  تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مطالبات مردمی و ضرورت برخورد با فروشندگان مواد مخدر درسطح شهرستان ها و ایجاد احساس امنیت در بین شهروندان، طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، پاکسازی مناطق و محلات آلوده در سطح شهرستان های تابعه استان اجرا شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان افزود: اجرای این طرح ها که رضایتمندی مردمی را به همراه داشت با برنامه ریزی مناسب، هدفمند، شناسایی دقیق مکان های آلوده و انجام اقدامات اطلاعاتی دقیق به منظور، ایجاد امنیت پایدار و آرامش برای مردم به صورت محله محور با هماهنگی مقام قضائی به مرحله اجرا درآمد.

سرهنگ عبدالمالکی تصریح کرد: با تلاش ماموران انتظامی تعداد 15 نفر فروشنده مواد مخدر دستگیر و مقادیری از انواع مواد مخدر نیز کشف شد.

وی، توقیف 2 دستگاه موتور سیکلت متخلف، کشف یک دستگاه دوچرخه سرقتی، کشف 5 قبضه سلاح شکاری و سرد و دستگیری 5 نفر سارق، را از دیگر نتایج این طرح ها بر شمرد.

استان قزوین فرمانده انتظامی استان مرگ مواد مخدر امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر