کد خبر: 1036860 A

به مناسبت ایام دهه فجر انجام شد؛

با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان نظرآباد، مراسم افتتاح پروژه های روستایی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش ایلنا از البرز ، با حضور قاسمی سرپرست فرمانداری شهرستان نظرآباد و همراهی ارمندپور بخشدار مرکز این شهرستان، مراسم افتتاح پروژه های روستایی در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

در ابتدا شرکت نمایندگی تراکتورسازی تبریز بعنوان نخستین نمایندگی این مجموعه تولیدی در استان البرز، با میزان اشتغالزایی ۲۳نفر در شهرستان نظرآباد افتتاح شده و در ادامه نیز ساختمان اداره تعزیرات حکومتی با تامین اعتبار مشترک استانی و ملی به مساحت عرصه ۵۶۰مترمربع و مساحت اعیانی ۲۷۰مترمربع افتتاح شد.

بهره برداری واحد مسکونی برای یکی از خانواده های تحت پوشش بهزیستی از دیگر پروژه های امروز بود که با حضور مسئولان شهرستان نظرآباد و همراهی مدیرکل بهزیستی البرز افتتاح شد.

در ادامه پروژه آبیاری تحت فشار در روستای قبچاق به مساحت بیش از ۵۰هکتار و پروژه آسفالت معابر روستای شیخ حسن به طول ۳۵۰۰متر و بااعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیون تومان به بهره برداری رسید.

پارک محله روستای خرم آباد از دیگر پروژه های بخش مرکزی نظرآباد در ایام الله دهه مبارک فجر بود که باهمکاری مشترک خیرین نیک اندیش و بخش دولتی به بهره برداری رسید.

همچنین طی این مراسم دولتمردان شهرستان نظرآباد ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام، مزار مطهر شهدای گرانقدر روستای شیخ حسن را نیز گلباران کردند.

قاسمی سرپرست فرمانداری نظرآباد در مراسم بهره برداری از پروژه های بخش مرکزی و در جمع مردم شریف و ولایتمدار این بخش اظهار داشت: امروز در بخش مرکزی نظرآباد ۲۱پروژه عمرانی، کشاورزی و... افتتاح شد.

وی افزود: بی شک عمده تلاش همه ما مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعنوان خادمین مردم، آبادانی هرچه بیشتر میهن عزیزمان است که امیدواریم با بهره برداری از پروژه های روستایی و تامین امکانات لازم برای این مناطق شاهد مهاجرت معکوس به روستاها باشیم.

شهرستان نظرآباد سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح پروژه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر