کد خبر: 1036672 A

رئیس سازمان شهرداری قزوین خبرداد:

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از مشارکت شهرداری قزوین به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مراسم روز فرهنگی ایران در بوسنی و هرزگوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد درافشانی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مراسم با مشارکت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور بوسنی و هرزگوین، سازمان فرهنگی ورزشی، اجتماعی و ورزشی و سازمان زیبا سازی شهرداری قزوین، در نهم ماه فوریه مقارن با ۲۲ بهمن ماه برای ایرانیان مقیم و دیگر ملیت‌های علاقه مند به فرهنگ و هنر ایران اسلامی از شهر سارایوو پخش خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری افزود: در این ویژه برنامه علاوه بر سخنرانی سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، گروه موسیقی فرهنگ به سرپرستی محمد حسین یزدی قطعاتی از موسیقی را اجرا خواهند کرد.

درافشانی اضافه کرد: روزهای فرهنگی ایران به طور مستقیم از طریق صفحات مجازی نمایندگی فرهنگی کشورمان در بوسنی و هرزگوین پخش می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک  برگزاری چنین برنامه‌هایی در تحکیم و تقویت روابط دوستانه دو کشور ایران و بوسنی و هرزگوین نقش بسزایی دارد.

بوسنی و هرزگوین به پایتحتی سارایوو کشوری با اکثریت مسلمان در شرق اروپا است.

ایران بوسنی پیروزی انقلاب اسلامی شهرداری موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر