کد خبر: 1036601 A

سرپرست معاونت سیاسی استانداری مطرح کرد:

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در ۱۱ بهمن تعداد ۹۹ بستری داشتیم و در ۲۰ بهمن این آمار ۱۵۵ نفر است؛ یعنی شکنندگی داشته‌ایم و این روند افزایش خواهد داشت اگر مردم همکاری نکنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی نبی‌پور ظهر امروز  در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد در محل سالن کوثر دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار داشت: با طرح تحول سلامت زیرساخت‌ها جهش داشت که امروز در مبارزه کرونا اثرات آن را می‌بینیم که نمونه آن بیمارستان علامه بهلول در گناباد است. 

وی افزود: اگر در مدیریت کرونا موفق بوده‌ایم در اصل مردم بودند و طرح‌هایی که از سوی مقام معظم رهبری شکل گرفت و تلاش‌هایی که خیرین کردند باعث شد نتایج خوبی داشته باشیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: عادی انگاری نباید صورت گیرد؛ در ۱۱ بهمن ۹۹ بستری داشتیم در ۲۰ بهمن این آمار ۱۵۵ نفر است؛ یعنی شکنندگی داشته‌ایم و این روند افزایش خواهد داشت اگر مردم همکاری نکنند دچار مشکلاتی می‌شویم.

نبی پور اذعان کرد: مردم نباید عادی انگاری کنند زیرا براساس اعلام متخصصان این بیماری ۴ سال با ما خواهد بود بلکه باید سبک زندگی خود را تعریف کنیم. 

وی تاکید کرد: همراهی مردم و مسئولان خراسان رضوی در این ایام سبب شد تا آسیب‌های اجتماعی را پشت سر بگذاریم؛ موضوع معیشت در کنار تلاش دولت نظارت جدی مسئولان را می‌طلبد؛ منتقدین دولت نقد را انجام دهند ولی سیاه نمایی و تخریب نکنند.

خراسان رضوی سلامت سیاسی و اجتماعی شورای اداری ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر