کد خبر: 1036595 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: با توجه به افزایش اعتبارات برای عمران و آبادی مناطق روستایی از سوی دولت شاهد رشد مطلوبی در این زمینه هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی پور در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی شهر اسفرورین اظهار کرد: اعتبارات اختصاص یافته از سوی دولت به روستا ها در طول این سال ها به مراتب بیشتر است و  در هفت سال اخیر توجه به روستاها یکی از راهبردهای اصلی دولت بوده است.

استاندار قزوین بیان کرد: حمایت دولت یازدهم و دوازدهم از روستاها در زمانی اتفاق افتاده که کشور با شدیدترین موج تحریم‌های دشمن روبه‌رو بوده است.

جمالی پور اضافه کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمن و مشکلات اقتصادی پیش روی کشور در این سالها، کارهای بزرگ و ماندگاری برای خدمت رسانی به مردم انجام شده است که باید به اطلاع و آگاهی مردم برسد.

وی اضافه کرد: رویکرد دولت، رونق دادن به تولید در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرهاست و تاکنون در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است. 

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید در توسعه روستاها، افزود: رفاه و اشتغال روستاییان همواره مورد توجه دولت قرار داشته است.

 استاندار قزوین خاطرنشان کرد: توجه به توسعه روستاها به عنوان مراکز مهم تولید از سیاست های دولت برای تحقق توسعه پایدار در کشور است.

در این مراسم زمین چمن مصنوعی به مساحت ۲۰۰ متر مربع و با اعتبار پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

استاندار قزوین در سفر یک روزه خود به شهرستان تاکستان چند طرح  آموزشی ،عمرانی، کشاورزی و صنعتی افتتاح خواهد کرد.

خدمت رسانی به مردم دولت رشد کشاورزی روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر